Sanayi Mah. İsıso Sanayi 4.Yol F Blok No:12 Esenyurt - İstanbul - Türkiye
tren

Hakkımızda
Anasayfa » Hakkımızda

CEYMAKSAN kuruluşundan itibaren faaliyetlerini sürdürdüğü Endüstriyel tesislerde dış kaynak olmaktan öte çözüm ortaklığını ilke edinmiştir.

Tesislerin Havalandırma ve İklimlendirme,Tesisat,Boya Hattı ve Proses ekipmanlarının kurulumu konularında Proses ihtiyaçlarına özgün tasarım ve dinamik uygulamalarla müşterilerine hizmet etmektedir.

Yeni tesis yatırımları ve mevcut tesislerde öngörülen proses iyileştirmelerini optimum verim ve maliyetler esas alınıp İnsan ve Çevre argumanları göz önünde tutularak gerçekleştirmekteyiz.

Faaliyetlerimiz arasında Uluslararası Proses Firmalarının projelerinde; uygulama,ön imalat, montaj ve devreye almalarda işbirliğimizi sürdürmekteyiz.

Vizyon ve Misyonumuz
Güven,İstikrar ve Kalite temel değerlerine bağlı kalarak, Ulusal ve Uluslararası platformda gerçekleştirdiğimiz projeler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz ihtisas alanımızı oluşturan sektörlerde lider ve kendi çalışma alanlarında bir referans topluluk olarak faaliyetlerimize devam etmektir.

Misyonumuz; Ulusal kaynaklarımızın Uluslararası pazardaki rekabet gücünü yükselterek ekonomimizin gelişmesinde üzerimize düşen vazifeyi yapmaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: