• Turkish
  • English
  • German
  • Russian

Hakkımızda

Ceymaksan olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda dış kaynak olmaktan öte çözüm ortaklığını ilke ediniyoruz.

15 yılı aşkın süredir endüstriyel taahhüt alanında faaliyet gösteren firmamız, 2017'nin başlarından itibaren yenilenebilir enerji ve dış ticaret alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özgün tasarım ve dinamik uygulamalar

müşterilerine hizmet etmektedir.Tesislerin Havalandırma ve İklimlendirme, Tesisat, Boya Hattı ve Proses ekipmanlarının kurulumu konularında Proses ihtiyaçlarına özgün tasarım ve dinamik uygulamalarla müşterilerine hizmet etmektedir.

Optimum verim ve maliyet

Yeni tesis yatırımları ve mevcut Tesislerde öngörülen proses iyileştirmelerini optimum verim ve maliyetler esas alınıp İnsan ve Çevre argumanları göz önünde tutularak gerçekleştirmekteyiz

Uygulama, ön imalat montaj ve devreye alma

Faaliyetlerimiz arasında Uluslararası Proses Firmalarının projelerinde; uygulama , ön imalat, montaj ve devreye almalarda işbirliğimizi sürdürmekteyiz.

Faaliyet Alanlarımız

Hyundai

Bir MontajınHikayesi

Vizyonumuz

İhtisas alanımızı oluşturan sektörlerde lider ve kendi çalışma alanlarında bir referans topluluk olarak faliyetlerimize devam etmektir.

Misyonumuz

Ulusal kaynaklarımızın Uluslar arası pazardaki rekabet gücünü yükselterek ekonomimizin gelilmesinde üzerimize düşen vazifeyi yapmaktır.